Poradniki

Przesyłanie dużych plików

Przesyłanie dużych plików między komputerami nie jest takie proste, jakby się mogło wydawać.

W przypadku większości osób najłatwiejszym sposobem przeniesienia niewielkich rozmiarów danych z jednego komputera na drugi jest użycie dysku flash USB. Na przykład prześlij niektóre zdjęcia o rozmiarze 500 MB lub 700 MB. To naprawdę dobry sposób na przesyłanie danych lub plików. Ale jeśli chodzi o duże pliki, zwłaszcza te pliki komputerowe lub pliki serwera, które zajmują tak dużo miejsca na dysku, musisz znaleźć narzędzia pomocnicze, aby znacznie obniżyć koszt czasu i energii, a tymczasem znacznie zwiększyć tempo udanego przesyłania tych plików. duże pliki. Mówiąc o najlepszym sposobie przesyłania bardzo dużych plików, nadszedł czas, aby poznać oprogramowanie do przesyłania z komputera na komputer.

Jak wysłać duży plik na Messengerze?

Jednym z powodów niepowodzenia wysyłanego wideo lub audio w programie Facebook Messenger jest to, że komunikator nie spełnia specyfikacji wysyłania. Maksymalny rozmiar załącznika to 25 MB. Dlatego może być konieczna zmiana rozdzielczości wideo, aby wysłać plik na komunikator. Prawidłowe wymiary wideo powinny obejmować zakres proporcji od 9:16 do 16: 9 z maksymalną liczbą klatek na sekundę wynoszącą 30 klatek na sekundę. Wideo z większą liczbą klatek na sekundę zostanie zdziesiątkowane w pełnych liczbach całkowitych, dopóki nie znajdzie się we wspomnianym zakresie.

Jak wysłać duży plik e-mailem?

Gmail dopuszcza rozmiar wiadomości do 25 MB, łącznie z tekstem wiadomości i wszelkimi załącznikami. Outlook.com dopuszcza tylko 10 MB. Podczas wysyłania wiadomości za pośrednictwem tych usług automatycznie podadzą Ci pomocną dłoń i zasugerują alternatywy – takie jak korzystanie z Dysku Google dla załączników Gmaila i OneDrive dla Outlook.com. Aby pomóc rozwiązać duże problemy z załącznikami, na przestrzeni lat w Internecie pojawiło się wiele usług przesyłania plików. Te usługi umożliwiają przesłanie pliku, a następnie udostępnienie łącza do przesłania. Następnie możesz wkleić to łącze do wiadomości e-mail, a odbiorca może kliknąć łącze i pobrać plik.

Related posts
OprogramowaniePoradniki

Jaki program do montowania filmów?

Z pewnością wiele osób, które chciałoby zająć się montażem różnego rodzaju filmów…
Read more

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *